Skip to content

+49 40 822 4567 90

Falcone

17 Products

Cantucci almond 800g - Falcone

Cantucci almond 800g - Falcone

800g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.61
($13.26/kg) | No.: 4278
Out of stock Unavailable
Amaretti Amarettini (soft) lemon almond - Falcone

Amaretti Amarettini (soft) lemon almond - Falcone

170g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.25
($30.88/kg) | No.: 4287
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) classic almond - Falcone

Amaretti (soft) classic almond - Falcone

170g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.25
($30.88/kg) | No.: 4286
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) pistachio - Falcone

Amaretti (soft) pistachio - Falcone

1kg | 08.2025
★★★★★ ★★★★★ (1)
$21.33
($21.33/kg) | No.: 4321
Out of stock Unavailable
Cantucci Cantuccini chocolate 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini chocolate 1kg - Falcone

1kg | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$17.04
($17.04/kg) | No.: 4184
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini cranberry 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini cranberry 1kg - Falcone

1kg | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$17.04
($17.04/kg) | No.: 4186
Delivery 1-3 Days
Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$35.26
($11.75/kg) | No.: 4991-1
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini almond - Falcone

Cantucci Cantuccini almond - Falcone

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.83
($24.15/kg) | No.: 4285
Out of stock Unavailable
Cantucci almond 300 pieces - Falcone

Cantucci almond 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.26
($14.69/kg) | No.: 4990-1
Delivery 1-3 Days
Cantucci pistachio and ceder - Falcone

Cantucci pistachio and ceder - Falcone

180g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (3)
$4.83
($26.83/kg) | No.: 4279
Out of stock Unavailable
Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.26
($14.69/kg) | No.: 4992-1
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone

1kg | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$16.02
($16.02/kg) | No.: 4185
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone

Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone

1kg | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$18.10
($18.10/kg) | No.: 4191
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$45.97
($15.32/kg) | No.: 4997-1
Delivery 1-3 Days
Amaretti (soft) raspberry - Falcone

Amaretti (soft) raspberry - Falcone

170g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.25
($30.88/kg) | No.: 4233
Out of stock Unavailable
Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone

Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone

170g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$5.25
($30.88/kg) | No.: 4281
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (2)
$48.11
($16.04/kg) | No.: 4993-1
Delivery 1-3 Days