Marziali Caffè OROBAR
250g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.31
($41.24/kg)
|
No.: 1246
Choose your option
ESE Pods CLASSICO ESPRESSO - Lollo Caffè
100
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.76
($31.68/kg)
|
No.: 11416
Choose your option
Moka Efti SPECIALE Nespresso® Compatible Capsules*
10
pcs
|
Capsule
|
03.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
No.: 11438
Choose your option
Choose your option
Club Kave ESPRESSO MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.21
$10.73
14%
($36.84/kg)
|
No.: 11445
Choose your option
Moka Efti BAR VERDE
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.14
($32.56/kg)
|
No.: 11449
Choose your option
Golden Brasil ORGANIC Nespresso® Compatible Capsules*
10
pcs
|
Capsule
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.24
($58.91/kg)
|
No.: 11413
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
50
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.17
($46.20/kg)
|
No.: 11450
Choose your option
ESE Pods COLOMBIA - Caffè Kenon
100
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.76
($49.68/kg)
|
No.: 11451
Choose your option
ESE Pods GUATEMALA - Caffè Kenon
100
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.76
($49.68/kg)
|
No.: 11452
Choose your option
ESE Pods BRAZIL - Caffè Kenon
100
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.22
($48.95/kg)
|
No.: 11453
Choose your option
ESE Pods COSTA RICA - Caffè Kenon
100
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.76
($49.68/kg)
|
No.: 11454
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.56
($34.24/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.76
$18.22
8%
($33.52/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
La Genovese JUTA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.73
($42.92/kg)
|
No.: 10957
Choose your option
ESE Pods LA GENOVESE - Oro
150
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.55
($56.71/kg)
|
No.: 10972
Choose your option
La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.56
($87.69/kg)
|
No.: 10890
Choose your option
La Genovese TRADIZIONE
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.14
($32.56/kg)
|
No.: 10963
Choose your option
La Genovese Juta
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$41.11
($41.11/kg)
|
No.: 10956
Choose your option