Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.13
($32.52/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.56
$25.46
15%
($21.56/kg)
|
No.: 11108
Choose your option
Mrs. Rose COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1249
Choose your option
Solino ESPRESSO COFFEE
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$27.95
($27.95/kg)
|
No.: 1506
Choose your option
Choose your option
Caffè Trucillo GRAN BAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(1)
$29.79
$34.13
12%
($29.79/kg)
|
No.: 10699
Choose your option
Oro Caffè La Torretta
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 10783
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO AURUM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.23
($43.23/kg)
|
No.: 1671
Choose your option
GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.48
$64.79
8%
($29.74/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
Sant Eustachio FILTRO
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$12.46
($49.84/kg)
|
No.: 1581
Choose your option
Sant Eustachio ESPRESSO
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$12.46
($49.84/kg)
|
No.: 1580
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO EXQUISIT
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.23
($43.23/kg)
|
No.: 1082
Choose your option
Carroux DECAFFEINATED ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.39
($38.78/kg)
|
No.: 1105
Choose your option
Andraschko BAR ITALIA 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 10245
Choose your option
Mokaffe ESPRESSO SPEZIALE
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.29
($23.29/kg)
|
No.: 10428
Choose your option
Quarta Caffè Avio
1kg
|
Whole Bean
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.55
($34.55/kg)
|
No.: 10731
Choose your option
Hausbrandt Decaffeinato
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.55
($34.55/kg)
|
No.: 10948
Choose your option
Oro Caffè SPRINGTIME DECAFFEINATO
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$20.04
($40.08/kg)
|
No.: 10648
Choose your option
Solino COFFEE CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$27.95
($27.95/kg)
|
No.: 1715
Choose your option
Ardente Caffè VITTORIA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.39
($32.39/kg)
|
No.: 10627
Choose your option