BARU - Milk Chocolate & Sea Salt Caramel Marshmallows
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$9.65
($80.42/kg)
|
Nr.: 4422
Wählen Sie Ihre Option
BARU - Chocolate Marshmallow Mix
111g
|
12.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.65
($86.94/kg)
|
Nr.: 4403
Wählen Sie Ihre Option
BARU - Milk Chocolate Marshmallows
120g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.65
($80.42/kg)
|
Nr.: 4402
Wählen Sie Ihre Option
BARU - Fleur de Sel Caramel Marshmallow
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.65
($80.42/kg)
|
Nr.: 4405
Wählen Sie Ihre Option
BARU - Chocolate Fluffy Marshmallow BAR Caramel
30g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.71
($90.33/kg)
|
Nr.: 4245